Kete Un - Loader

Müşteri Hattı 0 (312) 837 04 19

Paketleme

Katkısız ve lezzetli unlarımız; hijyen, lezzet ve tüm kalite kriterleri gözetilerek üretilir, el değmeden paketlenir. Sofralarınızdaki lezzetin görünmez sırrı katkısız unu, mutfaklarınıza ulaştırmak için Kete Un olarak tüm koşulları düşünüyoruz, sağlığınız için en doğru yöntemleri uygulamaya özen gösteriyoruz.

Kete Un olarak, güvenlik ve imalat kontrolünü de aksatmıyor; buğdayın una dönüşürken geçtiği tüm işlemler sırasında elektronik güvenlik sistemleri ile tüm birimleri kontrol ediyor, üretimi her aşamasında denetlemeye özen gösteriyoruz.

Perakende Grubu Ürünlerimizin Paketlenmesi

Raf grubu ürünlerimizden 1, 2, 5 ve 10 Kg’lık Kraft ambalajı, 5 ve 10 kg’lık PP Çuval ambalajlı ürünlerimiz, el değmeden tamamen hijyenik ortamda, saklama koşulları hesaba katılarak paketlenmektedir.

Endüstriyel Grubu Ürünlerimizin Paketlenmesi

Mükemmel saflık, hijyen ve kaliteye ulaşan ürünümüz el değmeden, ölçümleme işlemi elektronik tartılarla gerçekleştirilerek, endüstriyel paketleme bölümünde paketlenir. Katkısız Kete Un; pastaneler, fırınlar, restoranlarda yapılan lezzetli yemeklerle son kullanıcıya lezzetle ulaşır.