Kete Un - Loader

Müşteri Hattı 0 (312) 837 04 19

Üretim

Üretimde kullandığımız her bir buğday tanesi, ülkemizin verimli topraklarının, bilimsel tarımdaki en son gelişmelerle buluşmasının ürünüdür. Katkısız ve lezzetli Kete Un; buğdayın kalitesinden, üretim koşullarına, fabrika otomasyonundan, laboratuvar ortamında yapılan testlere kadar birçok alanda tam not alarak üretilir. Üretimin her bir evresi kumanda merkezinde kontrol edilir, marifetli ellerin beyaz sırrı Kete Un, sofralarınıza ulaşmadan önce bir lezzet yolculuğu geçirir.

Öğütme İşleminde PLC Sistemi

Bilimsel bir yaklaşımla, laboratuvar ortamında tetkik edilerek seçilen buğdaylar, son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış tesisimizde el değmeden öğütme işleminden geçirilmektedir. Öğütme işleminde de diğer tüm işlemlerde olduğu gibi çıtayı yükseltmek, ürün verimliliğini ve hijyeni garanti altına almak için PLC (Programlanabilir Mantıksal Denetleyici) sistemi kullanılmaktadır. Tesisimizdeki üretimin bütün evrelerinde, kullanılan bilgisayar desteği ve otomasyon sistemi ile ürünlerin kusursuzluğunu garanti altına alınmaktadır.

Laboratuvarlarımız

Alanında uzman gıda mühendisleri ve gıda teknikerlerinin denetiminde, buğday tarımındaki son gelişmeleri göz önünde bulundurarak, buğdayın kalitesini etkileyen tüm iç ve dış etkenler laboratuvar ortamında tetkik edilmektedir. İleri teknolojiye sahip cihazlarla; buğdayın kalitesi, tüm fiziksel ve kimyasal özellikleri, hiçbir ayrıntı göz ardı edilmeden incelenmektedir. Kusursuz buğday talebi, aynı zamanda ülke tarımının gelişimine katkı sağlayarak, çiftçilerimizin buğday üretiminde kaliteyi artırmalarına da vesile olmaktadır.

Kumanda Merkezi

Tesisimizde günümüzün en gelişmiş teknolojileri, üretimin her evresinde verimlilik ve kalite için kullanılmaktadır. Üretimini ölçülebilir veriler üzerine oturtan fabrikamızda buğday girişinden, un paketlemeye uzanan her bir evre kontrol edilip, denetlenmektedir.